Bleach New Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Text RPG


You are not connected. Please login or register

Veľkomesto- malý bar

2 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down  Zpráva [Strana 3 z 4]

51Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:22 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

nahodí na ni naštvanej pohled a pak se usměje, pomalu dopíjí

52Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:23 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

*uškrniem sa keď uvidím jeho pohľad..nakloním sa blízko k nemu..* Štve ťa to, že dokážem tak dlho piť? Neboj, to si zvykneš tu u nás..

53Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:33 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

též se k ní nakloní *ańo vadí* usměje se

54Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:35 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

*uškrniem sa..* Tak to už je len tvoj problém.. mne to nevadí.. *zostávam zatiaľ naklonená..baví ma ho provokovať..*

55Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:36 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

též zůsává k ní nakloněný a usměe se poté si normálně sedne

56Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:37 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

*uškrniem sa tiež si normálne sadnem.. vypijem ďalšie dve fľašky.. začína sa na mne prejavovať opilosť, hoci ju potláčam..*

57Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:38 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

usměje se a obědná si ještě jednu, ale pomalu ji upíjí *zatím nespím* zasměje se

58Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:40 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Och.. škoda, asi som mala zlý odhad.. *zasmiala som sa.. pozrela som na stôl a zamračila sa.. vypila som pomaly ďalšiu fľašku..*

59Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:42 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

všimne si toho že se z\mračila *děje se něco?*

60Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:44 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Nie nič.. *uškrniem sa..* Ako inak snažím sa spomaliť alkohol v krvi.. *zasmejem sa..*

61Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:46 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

vstane zamotá se a pomalu jde opilím krokem n záchod, za chvíli se vrátí a obědná si další

62Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:47 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

*uškrniem sa a zasmejem sa na ňom, že ma zhodí zo stoličky.. smejem sa ďalej...*

63Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:50 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*čemu se směješ?* řekne nechápavě, pak uvidí jak spadla z židle a začne se ji smát, poté vstane a jde k ní, podé ji ruku aby ji pomohl

64Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:53 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

*chytím ho za ruku a potiahnem k sebe.. milo sa na neho usmejem..* Nechce sa mi vstávať.. *poviem a prudko ním trhnem, že tiež spadne..*

65Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:53 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

spadne na zem a nechápavě se na ni dívá *teď už ani mě ne*

66Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:54 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

No vidíš.. na zemi je lepšie.. *zasmejem sa a ľahnem si.. čumím do blba..*

67Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:56 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

bleskově vstane a opustí gigai *espada je tu*

68Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:57 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Jop to vím... *zavrčím a vstanem..* Škoda, že nie som ako vy.. *uškrniem sa..*

69Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:58 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

podívá se na ni nechápavě

70Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 2:00 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Ja nemôžem vyjsť z gigaia.. inak bude zo mňa hollow... *vysvetlím mu a vybehnem z baru.. počkám, kým ma dobehne Angel..*

71Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 2:02 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

vyběhne vven a proběhne okolo alex rovnou k parku, při cestě vytahuje zanpaktou

72Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 2:04 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

*zamračím sa a vydám sa do ulíc..*

73Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Tue Jun 04, 2013 7:14 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

příjde sem a "vleze" si do gigaie , sedne si za stůl a čeká na alex

74Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Tue Jun 04, 2013 7:15 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

*prídem pár minút po ňom a uvidím, že tam už sedí v gigaii.. sadnem si oproti nemu a objednám rundu..*

75Veľkomesto- malý bar - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Tue Jun 04, 2013 7:17 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*tal pij* řekne s úsměvem

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 3 z 4]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru