Bleach New Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Text RPG


You are not connected. Please login or register

Veľkomesto- malý bar

2 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 4]

26Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sat Jun 01, 2013 11:12 am

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Máš dosť..*spýtam sa ho a pozorujem ho.. tiež pomaly popíjam..*
(odchádzam... prídem večer)

27Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sat Jun 01, 2013 11:12 am

Angel Trayto

Angel Trayto

*ještě ne jen tě chci vidět opilou* zasměje se a upije

28Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sat Jun 01, 2013 5:36 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Tak to ty budeš už spať.. *zasmejem sa arogantne..*

29Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 12:09 am

Angel Trayto

Angel Trayto

*nebudu přísahám* prohodí a napije se

30Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 4:47 am

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Prisahaj si koľko chceš.. stane sa to.. *s úškrnom som trvala na svojom.. začala som byť trochu viac pripitá..*

31Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 12:43 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*tak scválně jestli tě uvidím opilou* usměje se a napije se

32Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 12:45 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Prosím.. lenže ty si viac opilejší než ja.. *uškrniem sa a vypijem ďalšiu fľašku.. som stále rovnako podpitá.. uškieram sa..*

33Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 12:46 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*heh co už* napije se *kolik toho sakra ještě vydrží?* pomyslí si

34Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 12:48 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

*uškrniem sa akoby som počula jeho myšlienky.. vypijem v pohode aj ďalších 5 fľašiek.. začínam byť trochu už viac opitá, ale stále je to málo..*

35Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 12:49 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

sleduje ji a jen se trochu napije

36Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 12:51 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Hm.. *zabrblem a usmejem sa..* Nijaké pripomienky, pán kapitán? *začnem ho provokovať.. odpijem si trochu.. stále mám čistú myseľ.. hoci sa mi začína zahmlievať..*

37Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 12:52 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*měl bych mít nějakej problém?* usměje se a napije

38Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 12:54 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Ja len tak..zdá sa, že už nie si moc opitý.. čo si vytriezvel z toho alkoholu? *uškrniem sa a položím si hlavu na stôl.. snažím si udržať čistú hlavu..*

39Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 12:56 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*ani bych neřekl* usměje se *a jak si na tom ty?*

40Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 12:57 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Hm.. zatiaľ fajn.. ešte opitá nie som.. *uškrniem sa a vystriem.. vypijem naraz ďalšie dve fľašky.. na pár chvíľ sa mi zamotá hlava, ale nevidel to..*

41Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 12:58 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*určitě?* usměje se a dopije flašku co pil, poté si obědná další

42Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:00 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Určite.. *zaprskám.. potom sa uvedomím a zamračím.. moja myseľ sa náhle vyčistila..* Asi reagujem fakt ako pubertiačka.. *poznamenám nahlas s úškrnom..*

43Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:02 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

nechápavě se na ni podívá

44Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:03 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Hm.. nechám aby si ma opil.. zatiaľ čo ja dokážem celý čas prepiť bez toho aby som sa správala ako opitá.. *zasmejem sa..*

45Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:10 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

usměje se *už?*

46Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:12 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Hm.. nie ešte mi chýbajú nejaké 3 litre alkoholu.. možno viac.. *uškrniem sa a pozriem na neho..*

47Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:15 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*tak pij* zasměje se

48Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:17 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Ale piješ spolu so mnou.. *objednám ďalších 5 fliaš a 2 mu posuniem.. ostatné tri vypijem ako nič..*

49Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:18 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*heh* vypije první, poté začne pít druhou ale jen do půlky

50Veľkomesto- malý bar - Stránka 2 Empty Re: Veľkomesto- malý bar Sun Jun 02, 2013 1:20 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Hm.. počuj.. nepodávajú nám tu náhodou svätenú vodu? Vôbec sa z toho nedokážem opiť.. *zasmejem sa provokatívne.. objednám a znova vypijem.. vyzerám byť v pohode..*

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 4]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru