Bleach New Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Text RPG


You are not connected. Please login or register

Veľkomesto- cvičisko Vizardov

2 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down  Zpráva [Strana 3 z 5]

51Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 3:36 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

díky blezkovýmu kroku se oběví za ní, co vlastně dostanu za to že ti pomůžu?* vyplázne jazyk a usměje se

52Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 3:39 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

To ja neviem.. povedz si.. *prehodím len tak zo srandy a máchnem po ňom zanpakutou.*

53Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 3:41 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*nene navrhni ty* zasměje se a vyhne se zanpaktou

54Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 3:42 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Ty si sa navrhol, že mi pomôžeš, hoci som ťa dotiahla sem ja.. *uškrniem sa a zmením smer zanpaktou na neho..*

55Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 3:48 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*tak vidíš, něco navrhni*usměje se a povytáhne trochu čepel z pouzdra a tím kreje její útok

56Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 3:50 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

*uškrniem sa a použijem puzdro na útok..* Mňa nič nenapadá.. prečo teda nenavrhneš ty?

57Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 3:53 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*a proč bych to měl navrhovat já?* usměje se a vytýhne úplně zanpaktou a vzdálí se

58Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 3:54 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Hm.. ty odo mňa niečo chceš.. ja by som ti nič nedala, kebyže sa nespýtaš.. *uškrniem sa a objavím sa za ním..*

59Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 3:58 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*eh tak řekni co* bez pohybu stojí dál

60Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 3:59 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Ja fakt neviem.. pozvem ťa niekam na jedlo? *poviem prvé čo ma napadne a oženiem sa zanpaktou...*

61Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:06 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*to ne, to už je jedno* odskočí od ní *blesková koule* vytvoří velkou bleskovou kouli akterá se řítí na alex ptom se oběví za ní a vyšle na ní *bleskový proud*

62Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:07 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Čo je jedno? *spýtam sa ho, keď sa zjavím za ním..*

63Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:11 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*to je jedno* usměje se a oběví se za ní a míří pěstí do zad

64Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:13 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

*v rýchlosti vytvorím masku a zablokujem mu päsť.. zrazu zacítim hrozný tlak.. maska mi zmizne a ja odskočím od neho.. sťažka dýcham..*

65Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:16 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*e?? děje se něco?*

66Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:17 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

To nič.. len som prekonala svoj limit ohľadom hollowfikace.. *poviem a klesnem na koleno..*

67Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:18 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

shová zanpakto a jde k ní, podpírá ji aby se zvedla

68Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:21 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Vďaka.. *šepnem a chytím sa za hlavu..* Toto sú vedľajšie efekty dlhého používania hollowfikace.. *poviem potichu..*

69Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:24 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*chceš někam odnést?*

70Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:24 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Nie.. len si odpočiniem a budem v poriadku..

71Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:27 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*dobře* usměje se

72Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:30 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Hm.. *zamrmlem...* Nemusíš ma niesť.. môžeš ma položiť aj na zem.. *poviem mierne mrzuto..*

73Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:32 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

*dobře* pomalu ji pokládá na zem

74Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:35 pm

Alex Kuroyoru

Alex Kuroyoru

Vďaka.. *šepnem a pomaly sa staviam na nohy.. nachvíľu použijem Angela ako podperu, kebyže náhodou spadnem..*

75Veľkomesto- cvičisko Vizardov - Stránka 3 Empty Re: Veľkomesto- cvičisko Vizardov Thu Jun 06, 2013 4:40 pm

Angel Trayto

Angel Trayto

usmívá se a drží Very Happy

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 3 z 5]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru